All Products
Keywords [ metal part cnc turn mill machine ] match 78 Products.
Factory Direct Sales TCK56 Lathe Machine for Metal High Precision High Speed Slant Bed Cnc Lathe Machine
| Parameter: | TCK56 |
|---|---|
| Max Swing Over Bed Dia.(mm): | Φ560 |
| Max Swing Over Cross Slide Dia.(mm): | Φ330 |
Vmc1580 CNC VMC Machine Milling Machine 4 Axis For Metal Cutting
| Type: | Vertical |
|---|---|
| Number Of Axes: | 4 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |
Automatically ControlledCNC Lathe Machine Simple Programming CK0640
| Items: | CK0640 |
|---|---|
| Spindle Bore: | Φ42mm |
| Max. Swing Over Bed: | Φ300mm |
CK6150-750mm CNC Lathe Machine 220V Flat Bed Lathe Machine
| Coolant System: | Yes |
|---|---|
| Bed Guideway Type: | Double Rectangles |
| Weight: | 2000kg |
China Metal TCK56 Slant Bed CNC Lathe Machine Hydraulic Chuck And Tailstock Y Axis
| Parameter: | TCK56 |
|---|---|
| Max Swing Over Bed Dia.(mm): | Φ560 |
| Max Swing Over Cross Slide Dia.(mm): | Φ330 |
Vertical CNC 3 Axis Milling Machine Center VMC850 With FNK Controller
| Type: | Vertical |
|---|---|
| Number Of Axes: | 3 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |
5 Axis High Precision VMC CNC Milling Machine Center Vmc1690
| Type: | VERTICAL |
|---|---|
| Number Of Axes: | 5 |
| Machining Capacity: | Heavy Duty |
650 Vmc Vertical Machining Center High Speed Three Axis Metal Turning High Precision
| Model: | VMC650 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1000*400 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 400 |


