All Products
Keywords [ metal part cnc turn mill machine ] match 78 Products.
Siemens System CK6136 New Flat Bed Automatic Cnc Lathe Machine For Metal
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4KW |
Max Swing Over Bed Dia mm Φ560 Flat Bed CNC Lathe Machine for Coolant Capacity L150
| Tailstock Travel (mm): | 440 |
|---|---|
| Product Category: | CNC Lathe Machine |
| Spindle Bore Dia (mm): | Φ62 |
CK61125 CNC Lathe Machine High Precision High Strength
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4.0/5.5/7.5kw |
CK61125 CNC Lathe Machine with 1250mm Max Swing Diameter 105mm Spindle Bore and 100-2000r/min Spindle Speed
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4.0/5.5/7.5kw |
5 Axis VMC966 Small Vertical Machining Center CNC Drilling
| Name: | Long Service Life 5 Axis VMC966 Vertical Machine Center |
|---|---|
| Number Of Axes: | 5 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |
TCK56 CNC Lathe Machine Slant Bed Lathe Living Turret
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ,380V( As Customer Required ) |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4.0/5.5/7.5kw |
High Speed 4 Axis VMC Machine CNC Vertical Machining Center Manufacturers VMC1270
| Name: | VMC1270 4AXIS High Speed Cnc Vertical Machine Center |
|---|---|
| Number Of Axes: | 4 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |
GSK Controller Auto Lathe Machine Ck6160 High Precision Automatic Lathe Machine
| Voltage: | 380v |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 7.5kw |
Vmc1370 3 Axis CNC Vertical Milling Center Machine VMC
| Name: | Vmc1370 3axis CNC Vertical Machining Center 3 Axis VMC Machine |
|---|---|
| Number Of Axes: | 3 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |
Horizontal CNC Flat Bed Lathe Machine Ck6132 Automatic CNC Lathe Machine 380V 4KW
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4KW |


