All Products
QK1322 Double Chuck Horizontal Flat Bed Automatic CNC Pipe Threading Lathe Machine For Metal
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 11kw |
380V Ck6163 Horizontal Automatic CNC Lathe Machine With 105mm Spindle Bore
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 7.5kw |
Slant Bed Tck40 Hydraulic Chuck Cnc Turning Lathe Machine
| Control System: | CNC |
|---|---|
| Applications: | Steel Structure |
| Processing Type: | Turning CNC Lathe Mahcine |
CK6140 CNC Turning Machine Small Benchtop Horizontal CNC Lathe Machine
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 7.5kw |
High Precision TCK630 Heavy Duty CNC Lathe Machine Slant Bed CNC Metal Turning Machine
| Max Swing Over Bed Dia.: | Φ650 |
|---|---|
| Max Cutting Diameter: | Φ630 |
| Max Swing Over Crosslide Dia: | Φ400 |
Ck61125 CNC Lathe Bed Width 755mm
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ,380V( As Customer Required ) |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 15KW |
CK61100 CNC Flat Bed Lathe Automatic Fanuc Siemens Mitsubishi Control System
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 11/15kw |
High Quality TCK40 CNC Lathe Horizontal Slant Bed Lathe CNC Turning Machine
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 5.5/7.5kw |
CK0640 Single Spindle CNC Lathe Bar Feeder Automatic Horizontal Flat Bed Lathe
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 3KW |
Ck6180 Cnc Lathe Machine 4 Station Turret Optional Chip Conveyor
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ,110V/220V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 7.5kw |
