All Products
VMC850 CNC Milling Machine Tools CNC Vertical Machining Center Heavy Duty Cnc Milling Machine
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 5500kg |
| Condition: | New |
3 Axis CNC Vertical Machining Center with 24 Tool Magazine and 5-6 Seconds Tool Change Time for 800x300 Table Size
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 3100KG |
| Condition: | New |
VMC640 CNC Vertical Machining Center with 10000rpm Spindle 16 ATC Tool Magazine and ±0.005mm Precision
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 3000kg |
| Dimension(l*w*h): | 2700*2150*2600 |
VMC650 Taiwan Spindle CNC Vertical Machining Center Milling Machine
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Weight: | 4800kg |
| Condition: | New |
CK0640 Lathe Cutting Vertical CNC Machine Automatic Flat Bed Horizontal
| Weight: | 850kg |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ |
| Power(w): | 3kw |
Small VMC640 Four Axis CNC Vertical Machining Center Machine
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Weight: | 3100KG |
| Condition: | New |
M7163 Surface Grinding Machine High Precision Fully Automatic Hydraulic Grinder
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 5.5ton |
| Dimension(l*w*h): | 3800× 2100×2500mm |
