All Products
VMC850 CNC Vertical Machine Center With Siemens Control System
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Condition: | New |
| Type: | Vertical |
VMC850 Vertical Machining Center 5.5 / 7.5kw CNC Milling Machines
| Load Capacity: | 500 Kg |
|---|---|
| Motor Power: | 5.5/7.5kw |
| Warranty: | 1 Year |
GSK Control System CNC Vertical Machine Center 4 Axis VMC850
| Warranty: | 3 Years |
|---|---|
| Weight: | 4800kg |
| Dimension(l*w*h): | 3200*2800*3200mm |
VMC650 CNC Vertical Machining Center 3 / 4 / 5 Axis CNC Milling Machines
| Area Of Work Table: | 900×400mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Kg |
| Motor Power: | 5.5/7.5kw |
Semi Closed Loop CNC Milling Machine 5 Axis VMC840 Vertical Machine Center
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Condition: | New |
| Type: | Vertical |
VMC1060 CNC Vertical Machining Center 3 / 4 / 5 Axis CNC Milling Machines
| Condition: | New |
|---|---|
| Spindle Taper: | BT40 |
| No. Of Spindles: | Single |
GSK Control VMC1165 3 Axis Cnc Milling Machine Vertical Type
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Weight: | 8000kg |
| Condition: | New |
HR Brand Vmc850 Cnc Vertical Machine Center 7.5 / 11 KW
| Warranty: | 3 Years |
|---|---|
| Weight: | 4800kg |
| Dimension(l*w*h): | 3200*2800*3200mm |
Vmc1580 Cnc Vertical Machining Center Taiwan 8000rpm Spindle
| Warranty: | 3Years |
|---|---|
| Weight: | 16000kg |
| Condition: | New |
High Precision 3 Axis CNC Machining Center VMC850 Vertical
| Warranty: | 3 Years |
|---|---|
| Weight: | 4800kg |
| Dimension(l*w*h): | 3200*2800*3200mm |
