All Products
China Manufacturer Sales CNC Vertical Milling Machining Center Vmc1160 Price For Metal
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Weight: | 4800kg |
| Condition: | New |
High Speed And Precision CNC Lathe Machine SC385 7.5 / 11 kW
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 4800kg,3100KG |
| Dimension(l*w*h): | 2800*1470*1850mm |
Custom VMC420 CNC Vertical Machining Center Milling Machine 380V 50HZ
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Spindle Speed: | 8000 Rpm,6000 Rpm |
| Control System: | GSK Fanuc |
Vmc1580 CNC Vertical Machining Center Vmc Milling Machine
| Warranty: | 1 Year,12 Months |
|---|---|
| Dimension(l*w*h): | 2180X2052X2600MM |
| After-sales Service Provided: | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
Vmc1160 Vertical Machining Center 3 Axis Tool Precision CNC Milling Machine
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Weight: | 8000kg |
| Condition: | New |
Steel CNC Vertical Machining Center VMC850 Metal CNC Milling Machine
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Weight: | 4800kg |
| Dimension(l*w*h): | 3200*2800*3200mm |
High Performance CNC Vertical Machine Center 5 Axis VMC850 CNC Milling Machine
| Warranty: | 3 Years |
|---|---|
| Weight: | 4800kg |
| Dimension(l*w*h): | 3200*2800*3200mm |
3 Axis CNC Vertical Machining Center VMC 420 Milling Machining Center
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Weight: | 8000kg |
| Condition: | New |
4 Axis CNC Vertical Milling Machine VMC420 CNC Vertical Milling Machine
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 4800kg |
| Condition: | New |
CNC Control Vertical Machining Center 16/24 Tool Changer Capacity 1400 x 700mm
| T Slot (mm): | 5-18x100 |
|---|---|
| Positional Accuracy: | ±0.01mm |
| Max Loading Weight On Worktable: | 600kg |
