All Products
Cnc Milling Machine Vmc1160 CNC Vertical Machining Center With Bt40 Spindle
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Weight: | 9500 |
| Condition: | New |
VMC1160 3/4/5 Axis CNC Vertical Machining Center Machine High precision
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 8000kg |
| Dimension(l*w*h): | 3200*2800*3200mm |
VMC1160 Vertical Machining Center Fanuc System Vertical Cnc Milling Machine
| Weight: | 9500 |
|---|---|
| Condition: | New |
| Type: | Vertical |
High Precision VMC1370 Automatic CNC Vertical Milling Machine For Metal 10000kg Load Capacity BT40 Spindle Taper
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 10000kg |
| Condition: | New |
VMC1580 CNC Vertical Machining Centers 5-axis 4-axis 3-axis Milling Machines Metalworking
| Speed: | 6000rpm |
|---|---|
| Color: | Custom-made |
| Cutting Feed: | 1-12000mm/min |
VMC640 Mini Milling cnc vertical machining center Machines
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Weight: | 3100KG |
| Condition: | New |
5 Axis Precise VMC850 Vertical CNC Machining Center 8000rpm Spindle 16/24 Tool Changer
| Z-Axis Travel: | 500mm |
|---|---|
| Y-Axis Travel: | 500mm |
| Machine Weight (Kg): | 5300kg |
5300kg CNC Vertical Machining Center With 500mm Z Axis Travel And 16/24-Tool Changer
| Tool Changer Capacity: | 16/24 |
|---|---|
| Machine Weight (Kg): | 5300kg |
| Max Loading Weight On Worktable: | 600kg |
VMC1160 High-Accuracy Vertical CNC Machining Center Single Spindle BT40 Fanuc Control System Cnc Vertical Milling Machin
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Weight: | 8000kg |
| Condition: | New |
