All Products
X6436 Universal Vertical Turret Milling Machine
| Parameter: | X6436 Universal Rotary Milling Machine |
|---|---|
| Taper Of Spindle Taper Hole: | 7:24 ISO40 (V)tso050(H) |
| Distance From Vertical Spindle Hole Center To Column Surface: | 350-850mm |
Vertical And Horizontal X6325 Milling Machine Universal
| NAME: | Rotary Head Milling Machine X6325 Universal Milling Machine |
|---|---|
| Workbench Area: | 1270*254 |
| X Axis(mm): | 780-850 |
X6128 Universal Milling Machine Mini Metal Horizontal
| NAME: | Strong Bearing Capacity Milling Machine X6128 |
|---|---|
| Table Size: | 1200*280mm |
| Table Travel: | 680/280/400mm |
Vertical Horizontal Universal Milling Machine Manufacturers With Swivel Head X6128
| Specifications: | X6128 |
|---|---|
| Table Size: | 1200*280mm |
| Table Travel: | 680/280/400mm |
Conventional Vertical Small Universal Turret Milling Machine M5
| Machine Model: | M5 |
|---|---|
| Workbench Area: | 1370*254 |
| X Axis(mm): | 880-980 |
5HW Benchtop Universal Milling Machine Horizontal Vertical Turret Mill Equipment
| NAME: | Supply Strong Milling Capability Metal Milling Machine 5HW |
|---|---|
| X Axis(mm): | 880-980 |
| Y Axis(mm): | 380-420 |
Automated Geared Head Tabletop Vertical Mill Machine For Drilling High Precision
| Max. Drilling Dia.: | 50mm |
|---|---|
| Max. End Milling Dia.: | 100mm |
| Max. Vertical Milling Dia.: | 25mm |
Small Bowling Drilling Turret Universal Milling Machine M16mm
| NAME: | Bowling Drilling Milling Machines ZX7550 Drilling Milling Machine |
|---|---|
| Max. Drilling Dia.: | 50mm |
| Max. End Milling Dia.: | 100mm |
Economic Mini Vertical Milling Drilling Machine Universal Head ZX7550
| NAME: | Bowling Drilling Milling Machines ZX7550 Drilling Milling Machine |
|---|---|
| Max. Drilling Dia.: | 50mm |
| Max. End Milling Dia.: | 100mm |
Vertical Turret Drilling Universal Milling Machine With Swivel Geared Head
| NAME: | X6325 Universal Turret Milling Machine |
|---|---|
| Workbench Area: | 1270*254 |
| X Axis(mm): | 780-850 |
