All Products
Keywords [ metal part cnc turn mill machine ] match 78 Products.
Mini CNC Milling Center Metal Milling Machine 4 Axis CNC Milling Machine VMC 840
| Name: | Iron Milling VMC840 Vertical Cnc Milling Machine |
|---|---|
| Number Of Axes: | 5 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |
GSK Controller CNC Lathe Machine Ck6130 High Precision Automatic Lathe Machine
| Item: | CK6130 |
|---|---|
| Max. Swing Dia. Over Bed: | 300mm |
| Max. Swing Dia. Over Cross Slide: | 100mm |
China Ck6136 Horizontal Cnc Metal Lathe Machine Price
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4KW |
150L Coolant Capacity Turning Cnc Lathe Machine High Precision Φ32mm Boring Tool Size 270mm X Axis Travel
| Spindle Speed (rpm): | 10-3000rpm |
|---|---|
| Z Axis Travel (mm): | 700 |
| Spindle Bore Dia (mm): | Φ62 |
Small CK0640 Metal CNC Lathe Flat Bed CNC Lathe Machine 50 - 2500rpm
| Specification: | Ck0640 |
|---|---|
| Max. Swing Dia. Over Bed: | Φ300mm |
| Max. Swing Dia. Over Cross Slide: | φ130mm |
QK1322 Double Chuck Horizontal Flat Bed Automatic CNC Pipe Threading Lathe Machine For Metal
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 11kw |
380V Ck6163 Horizontal Automatic CNC Lathe Machine With 105mm Spindle Bore
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 7.5kw |
Double Spindle Slant Bed Automatic Cnc Lathe TCK56Y With Sub Spindle Drive Cnc Lathe Turning
| Max Swing Over Bed Dia.(mm): | Φ630 |
|---|---|
| Maximum Cutting Diameter (mm): | Φ540 |
| X-axis Travel (mm): | 280 |
Flat Bed CNC Lathe Ck61100-1000 2000 3000 4000 5000mm
| Model: | CK61100 |
|---|---|
| Year: | 2025 |
| Color: | Customer Optional |
Ck6180 Cnc Lathe Machine High precision high strength
| Voltage: | 380V,3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Size: | Ck6180 |
| Axis Motors: | High Torque |


