All Products
Keywords [ metal part cnc turn mill machine ] match 78 Products.
Ck6432 4kw CNC Turning Lathe Machine High Precision
| Item: | CK6432 |
|---|---|
| Max. Swing Dia. Over Bed: | Φ360mm |
| Max. Swing Dia. Over Cross Slide: | Φ150mm |
TCK56 Slant Bed CNC Turning Lathe Machine Fully Automatic High Precision
| Parameter: | TCK56 |
|---|---|
| Max Swing Over Bed Dia.(mm): | Φ560 |
| Max Swing Over Cross Slide Dia.(mm): | Φ330 |
CKNC61125 Stainless Steel CNC Lathe Machine Metal Part Making Machine
| Chuck Size: | Customized |
|---|---|
| Control System: | Fanuc Gsk Siemens |
| Cooling System: | Customized |
Slant Bed Tck40 Hydraulic Chuck Cnc Turning Lathe Machine
| Control System: | CNC |
|---|---|
| Applications: | Steel Structure |
| Processing Type: | Turning CNC Lathe Mahcine |
Slant Bed Tck40 Hydraulic Chuck Cnc Turning Lathe Machine
| Control System: | CNC |
|---|---|
| Applications: | Steel Structure |
| Processing Type: | Turning CNC Lathe Mahcine |
CK6140 Heavy Duty CNC Turning Lathe CE Small Benchtop Horizontal CNC Lathe Machine
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 7.5kw |
CK6140 CNC Turning Machine Small Benchtop Horizontal CNC Lathe Machine
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 7.5kw |
High Quality TCK40 CNC Lathe Horizontal Slant Bed Lathe CNC Turning Machine
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 5.5/7.5kw |
7.5kw Power CK6150/1000mm Metal Automatic CNC Lathe Machine For Industrial Us
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 7.5kw |
Slant Bed CNC Lathe Machining Metal Turning Lathe Machine TCK46P
| Max.swing Over Bed Mm: | 450 |
|---|---|
| Max. Swing Over Cross Slide Mm: | 160 |
| Max. Processing Length Mm: | 450 |


