All Products
Keywords [ metal part cnc turn mill machine ] match 78 Products.
SM205 Swiss Type Automatic Cnc Horizontal Lathe Machine White
| Voltage: | 380V,3 PHASE 380V 50HZ,380V( As Customer Required ) |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic,Semi-automatic |
| Power(w): | 4KW,7.5kw |
Ck6150 Horizontal CNC Lathe Machine 82mm Bore Stepless Speed
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 5.5/7.5kw |
3 Axis CNC Vertical Milling Machine Center VMC1270 With Spindle 1300×650
| Name: | VMC1270 3-Axis Vertical Machining Center |
|---|---|
| Number Of Axes: | 3 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |
Large Heavy Duty Flat Bed CNC Lathe Machine Ck6132 For Metal
| Item: | CK6132 |
|---|---|
| Max. Swing Dia. Over Bed: | 320mm |
| Max. Swing Dia. Over Cross Slide: | 150mm |
Ck6136 CNC Lathe Machine Long Service Life Automatic Lathe Machine 150 - 2500rpm
| Item: | CK6136 |
|---|---|
| Max. Swing Dia. Over Bed: | Φ360mm |
| Max. Swing Dia. Over Cross Slide: | Φ190mm |
Horizontal Type Automatic CNC Lathe Machine CK0640 380 Volt
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4KW |
Metal Working CK6150 Cheap horizontal cnc lathe machine
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 5.5/7.5kw |
Vmc 855 CNC Milling Center Machine Horizontal CNC Milling Machine Bt40 Spindle
| Name: | High Speed 3 Axis Cnc Milling Machine VMC855 Vertical Machine Center |
|---|---|
| Number Of Axes: | 3 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |
270mm X Axis Travel and Φ32 Boring Tool Size CNC Turning Machine User Friendly Design
| Spindle Speed (rpm): | 10-3000rpm |
|---|---|
| Y Axis Travel (mm): | 90 |
| X, Z Axis Feed Speed (m/min): | 30/36 |
Tck40 CNC Slant Bed Lathe Machine With Linear Guide Automatic Lathe
| Model: | TCK40 |
|---|---|
| Max. Swing Diameter Over Bed(mm): | Φ450 |
| Max. Cutting Diameter(mm): | Φ120 |


