All Products
Keywords [ metal part cnc turn mill machine ] match 78 Products.
8” Hydraulic Chuck Heavy Duty Machining Cnc Metal Turning 30/36m/Min X Z Axis Feed Speed 32 Boring Tool Size
| Product Category: | CNC Lathe Machine |
|---|---|
| Product Name: | China Metal Lathe Machine TCK56 CNC Lathe Machine Slant Bed Hydraulic Chuck And Tailstock Y Axis |
| Max Swing Over Bed Dia. (mm): | Φ560 |
Metal Turning Machine Tool CK6136 Cnc Metal Machine Cnc Lathe Machine
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 5.5/7.5kw |
Automatic Lathe Machine CK6140 CNC Metal Lathe Turning Machine Price
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 5.5/7.5kw |
12 Station Computerized Metal Lathe 62mm Spindle Bore Dia 700mm Z Axis Travel 560mm Max Swing Over Bed Dia
| Y Axis Travel (mm): | 90 |
|---|---|
| Tailstock Travel (mm): | 440 |
| Product Name: | China Metal Lathe Machine TCK56 CNC Lathe Machine Slant Bed Hydraulic Chuck And Tailstock Y Axis |
Siemens Servo Motor Cnc Lathe Tck56 Heavy Duty Cnc Lathe Machine
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 11kw |
CNC Automatic Lathe Parts with 700mm Z Axis Travel and 30/36m/min X Z Axis Feed Speed
| Boring Tool Size (mm): | Φ32 |
|---|---|
| Max Swing Over Cross Slide Dia. (mm): | Φ330 |
| Product Category: | CNC Lathe Machine |
Automatic Precision CNC Lathe Machine With Fanuc SYNTECs Control System Sm205
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4.0/5.5/7.5kw |
Small CK6140-750mm CNC Metal Automatic Lathe Price
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 5.5/7.5kw |
High Precision Horizontal Slant Bed CNC Lathe Machine TCK46P
| Voltage: | 380V,3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4.0/5.5/7.5kw |
High Precision Ck6136 Lathe Horizontal Flat Bed CNC Lathe Machine
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 5.5/7.5kw |


