All Products
Keywords [ metal part cnc turn mill machine ] match 78 Products.
CNC Lathe Machining Mold Parts Tailstock Travel mm 440 and X Axis Travel mm 270
| Z Axis Travel (mm): | 700 |
|---|---|
| No. Of Tool Holder: | 12 Station |
| Max Cutting Length (mm): | 500 |
High Speed And Precision CNC Lathe Machine SC385 7.5 / 11 kW
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 4800kg,3100KG |
| Dimension(l*w*h): | 2800*1470*1850mm |
CK0640 Lathe Cutting Vertical CNC Machine Automatic Flat Bed Horizontal
| Weight: | 850kg |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ |
| Power(w): | 3kw |
CK6150 CNC Lathe Machine with 1 Year Warranty 4 Station Electric Tool Holder and 750/1000/1500/2000mm Processing Length
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 7.5kw |
Vmc1690 CNC 5 Axis Mill Machine Center With Movable Work Table
| Name: | Vmc1690 Cnc Machine Center 5axis Cnc Machine Center |
|---|---|
| Number Of Axes: | 5 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |
45 Degree CNC Metal Lathe Machine Tck630 Slant Bed Turning Center
| Max Swing Over Bed Dia.: | Φ650 |
|---|---|
| Max Cutting Diameter: | Φ630 |
| Max Swing Over Crosslide Dia: | Φ400 |
Small CNC 3 Axis Vertical Milling Machine Mini VMC 966 For Metal
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 4800kg |
| Condition: | New |
Horizontal Tck56-1000 Slant Bed Cnc Lathe Machine High Precision
| Max Cutting Length: | 750MM/1000mm |
|---|---|
| Working Roughness: | Ra1.6um |
| Type: | Horizontal |
CK61140--3000mm CNC Lathe Machine For Heavy Duty Machining In 380V Voltage
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Power(w): | 11kw |
| Condition: | New |
CNC 5 Axis VMC Machine VMC855 Vertical Machining Center
| Name: | CNC 5 Axis VMC 855 Taiwan Vertical Machining Center CNC Vertical Milling Machine |
|---|---|
| Number Of Axes: | 5 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |


