All Products
Keywords [ oem vertical and horizontal cnc milling machine ] match 59 Products.
OEM Vertical Milling Center Vertical And Horizontal CNC Milling Machine 5 Axis
| Name: | Long Service Life 5 Axis VMC966 Vertical Machine Center |
|---|---|
| Number Of Axes: | 5 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |
CK6140 CNC Turning Machine Small Benchtop Horizontal CNC Lathe Machine
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 7.5kw |
CK6140 Heavy Duty CNC Turning Lathe CE Small Benchtop Horizontal CNC Lathe Machine
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 7.5kw |
Ck6180 Cnc Lathe Machine High precision high strength
| Voltage: | 380V,3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Size: | Ck6180 |
| Axis Motors: | High Torque |
Ck6150 Horizontal CNC Lathe Machine 82mm Bore Stepless Speed
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 5.5/7.5kw |
Automatic Precision CNC Lathe Machine With Fanuc SYNTECs Control System Sm205
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4.0/5.5/7.5kw |
CKNC61125 Stainless Steel CNC Lathe Machine Metal Part Making Machine
| Chuck Size: | Customized |
|---|---|
| Control System: | Fanuc Gsk Siemens |
| Cooling System: | Customized |
Vertical And Horizontal X6325 Milling Machine Universal
| NAME: | Rotary Head Milling Machine X6325 Universal Milling Machine |
|---|---|
| Workbench Area: | 1270*254 |
| X Axis(mm): | 780-850 |
Vertical Horizontal Universal Milling Machine Swivel Head X6436
| Name: | Universal Swivel Head Milling Machine Model X6436 |
|---|---|
| Distance From Vertical Spindle Hole Center To Column Surface: | 350-850mm |
| Distance From End Face Of Vertical Spindle To Worktable: | 210-710mm |
High Precision Ck6136 Lathe Horizontal Flat Bed CNC Lathe Machine
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 5.5/7.5kw |


