All Products
Keywords [ oem vertical and horizontal cnc milling machine ] match 59 Products.
Five Axis Mini VMC CNC Milling Machine Center VMC1270 Vertical And Horizontal
| Model: | VMC1270 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1200*700 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 800 |
Vertical Horizontal Universal Milling Machine Manufacturers With Swivel Head
| Specifications: | X6128 |
|---|---|
| Table Size: | 1200*280mm |
| Table Travel: | 680/280/400mm |
Slant Bed Tck40 Hydraulic Chuck Cnc Turning Lathe Machine
| Control System: | CNC |
|---|---|
| Applications: | Steel Structure |
| Processing Type: | Turning CNC Lathe Mahcine |
Slant Bed Tck40 Hydraulic Chuck Cnc Turning Lathe Machine
| Control System: | CNC |
|---|---|
| Applications: | Steel Structure |
| Processing Type: | Turning CNC Lathe Mahcine |
Rotation Tabletop Universal Milling Machine Vertical And Horizontal 750w
| Name: | Vertical And Horizontal Milling Machine X6436 Rotation Table Milling |
|---|---|
| Distance From Vertical Spindle Hole Center To Column Surface: | 350-850mm |
| Distance From End Face Of Vertical Spindle To Worktable: | 210-710mm |
CK0640 Lathe Cutting Vertical CNC Machine Automatic Flat Bed Horizontal
| Weight: | 850kg |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ |
| Power(w): | 3kw |
VMC650 CNC Vertical Machining Center 3 / 4 / 5 Axis CNC Milling Machines
| Area Of Work Table: | 900×400mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Kg |
| Motor Power: | 5.5/7.5kw |
Tck40 CNC Slant Bed Lathe Machine With Linear Guide Automatic Lathe
| Model: | TCK40 |
|---|---|
| Max. Swing Diameter Over Bed(mm): | Φ450 |
| Max. Cutting Diameter(mm): | Φ120 |
GSK Controller Auto Lathe Machine Ck6160 High Precision Automatic Lathe Machine
| Voltage: | 380v |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 7.5kw |
Worktable Hydraulic Shaping Machine Horizontal Shaper Machine For Metal Processing
| Model: | BY60100 |
|---|---|
| Max. Shaping Length(mm): | 1000 |
| Worktable Size (L*W) (mm): | 1000*500 |


