All Products
Keywords [ oem vertical and horizontal cnc milling machine ] match 59 Products.
Vertical Horizontal Universal Milling Machine Manufacturers With Swivel Head X6128
| Specifications: | X6128 |
|---|---|
| Table Size: | 1200*280mm |
| Table Travel: | 680/280/400mm |
OEM Turret Head Metal Universal Milling Machine 3HP 2.2KW
| Machine Model: | X6325 |
|---|---|
| Workbench Area: | 1270*254 |
| X Axis(mm): | 780-850 |
Manual Universal Turret Vertical Milling Machine With Swivel Head
| Name: | Vertical And Horizontal Milling Machine X6436 Rotation Table Milling |
|---|---|
| Distance From Vertical Spindle Hole Center To Column Surface: | 350-850mm |
| Distance From End Face Of Vertical Spindle To Worktable: | 210-710mm |
Industrial Universal Head Vertical Bed Mill Machine For Vertical Milling 750w
| Name: | Vertical And Horizontal Milling Machine X6436 Rotation Table Milling |
|---|---|
| Distance From Vertical Spindle Hole Center To Column Surface: | 350-850mm |
| Distance From End Face Of Vertical Spindle To Worktable: | 210-710mm |
Small CK6140-750mm CNC Metal Automatic Lathe Price
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 5.5/7.5kw |
ODM Universal Drilling Small Metal Milling Machine Horizontal And Vertical M16mm
| Name: | ZX6350 Drilling Milling Machines Universal Milling Machine |
|---|---|
| Maximum Borehole Diameter: | 50mm |
| Max. End Milling Dia.: | 100mm |
Universal M5 Ram Turret Vertical Horizontal Milling Machine
| NAME: | M5 Vertical Turret Milling Machine Horizontal Milling Machine |
|---|---|
| Workbench Area: | 1370*254 |
| X Axis(mm): | 880-980 |
High Precision 3axis Metal Milling Machine Mini Vertical Milling Drilling Machine ZX6350
| Name: | ZX6350 Drilling Milling Machines Universal Milling Machine |
|---|---|
| Maximum Borehole Diameter: | 50mm |
| Max. End Milling Dia.: | 100mm |
New Vertical CNC VMC 1270 5 Axis Horizontal Machining Center For Mold Making
| Name: | 2022 New Design Vertical Machine Center Vmc1270 5 Axis |
|---|---|
| Number Of Axes: | 5 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |
VMC850 4 Axis VMC Machine Vertical CNC Horizontal Machining Center Manufacturers
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 4800kg |
| Condition: | New |


