All Products
Keywords [ oem vertical and horizontal cnc milling machine ] match 59 Products.
M4 Horizontal Vertical Mini Metal Milling Machine Turret Type
| NAME: | M4 Vertical Turret Type Milling Machine For Metal |
|---|---|
| Workbench Area: | 1270*254 |
| X Axis(mm): | 780-850 |
VH Homemade Vertical Milling Machine Benchtop Horizontal Milling Machine
| NAME: | Bowling Drilling Milling Machines ZX7550 Drilling Milling Machine |
|---|---|
| Max. Drilling Dia.: | 50mm |
| Max. End Milling Dia.: | 100mm |
Light Duty Horizontal small Head Milling Machine For Metal Processing 400mm 3kw
| NAME: | Horizontal Metal Processing Milling Machine X6128 |
|---|---|
| Table Size: | 1200*280mm |
| Table Travel: | 680/280/400mm |
Custom Benchtop Vertical Milling Machine Universal Turret Milling Machine
| NAME: | X6325 Universal Turret Milling Machine |
|---|---|
| Workbench Area: | 1270*254 |
| X Axis(mm): | 780-850 |
Economic Mini Vertical Milling Drilling Machine Universal Head ZX7550
| NAME: | Bowling Drilling Milling Machines ZX7550 Drilling Milling Machine |
|---|---|
| Max. Drilling Dia.: | 50mm |
| Max. End Milling Dia.: | 100mm |
Metal Bullhead Horizontal Shaper Machine With Workbench
| Name: | Metal Shaper BY60100 Hydraulic Shaping Machine |
|---|---|
| Max. Shaping Length(mm): | 1000 |
| Worktable Size (L*W) (mm): | 1000*500 |
Small Bowling Drilling Turret Universal Milling Machine M16mm
| NAME: | Bowling Drilling Milling Machines ZX7550 Drilling Milling Machine |
|---|---|
| Max. Drilling Dia.: | 50mm |
| Max. End Milling Dia.: | 100mm |
X6436 Universal Vertical Turret Milling Machine
| Parameter: | X6436 Universal Rotary Milling Machine |
|---|---|
| Taper Of Spindle Taper Hole: | 7:24 ISO40 (V)tso050(H) |
| Distance From Vertical Spindle Hole Center To Column Surface: | 350-850mm |
ODM X6325 Universal Milling Machine With Rotary Head
| NAME: | Rotary Head Milling Machine X6325 Universal Milling Machine |
|---|---|
| Workbench Area: | 1270*254 |
| X Axis(mm): | 780-850 |
OEM Manual Shaper Machine For Lathe Metal Cutting
| Name: | BY60100 Manual Shaper Machine |
|---|---|
| Max. Shaping Length(mm): | 1000 |
| Worktable Size (L*W) (mm): | 1000*500 |


