All Products
Keywords [ oem vertical and horizontal cnc milling machine ] match 59 Products.
Horizontal Type Automatic CNC Lathe Machine CK0640 380 Volt
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4KW |
China Ck6136 Horizontal Cnc Metal Lathe Machine Price
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4KW |
Horizontal CNC Flat Bed Lathe Machine Ck6132 Automatic CNC Lathe Machine 380V 4KW
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4KW |
VMC850 Vertical Machining Center 5.5 / 7.5kw CNC Milling Machines
| Load Capacity: | 500 Kg |
|---|---|
| Motor Power: | 5.5/7.5kw |
| Warranty: | 1 Year |
Metal Turning Machine Tool CK6136 Cnc Metal Machine Cnc Lathe Machine
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 5.5/7.5kw |
High Precision White Metal Parts VMC CNC Milling Machine VMC550 600x450mm
| Power(w): | 5.5W |
|---|---|
| Cnc Or Not: | Normal |
| Voltage: | 220V 380V |
Siemens Servo Motor Cnc Lathe Tck56 Heavy Duty Cnc Lathe Machine
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 11kw |
4 Axis CNC Vertical And Horizontal Machining Center Manufacturers Vmc1270
| Model: | VMC1270 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1200*700 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 800 |
VMC 1270 Vertical CNC Drilling Machine 3axis Horizontal CNC Machining Center
| Model: | VMC1270 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1200*700 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 800 |
SM205 Swiss Type Automatic Cnc Horizontal Lathe Machine White
| Voltage: | 380V,3 PHASE 380V 50HZ,380V( As Customer Required ) |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic,Semi-automatic |
| Power(w): | 4KW,7.5kw |


