All Products
Keywords [ cnc horizontal 5 axis machining center ] match 83 Products.
Siemens Servo Motor Cnc Lathe Tck56 Heavy Duty Cnc Lathe Machine
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 11kw |
Metalworking Vertical Milling Center Vmc1265 5 Axis Horizontal Milling Machine
| Name: | Vertical Machine Center Vmc1265 5 Axis Processing Steel |
|---|---|
| Number Of Axes: | 5 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |
Ck6150 Horizontal CNC Lathe Machine 82mm Bore Stepless Speed
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 5.5/7.5kw |
GSK Controller Auto Lathe Machine Ck6160 High Precision Automatic Lathe Machine
| Voltage: | 380v |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 7.5kw |
Horizontal Tck56-1000 Slant Bed Cnc Lathe Machine High Precision
| Max Cutting Length: | 750MM/1000mm |
|---|---|
| Working Roughness: | Ra1.6um |
| Type: | Horizontal |
CK61125 CNC Lathe Machine High Precision High Strength
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4.0/5.5/7.5kw |
CK61125 CNC Lathe Machine with 1250mm Max Swing Diameter 105mm Spindle Bore and 100-2000r/min Spindle Speed
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4.0/5.5/7.5kw |
TCK56 CNC Lathe Machine Slant Bed Lathe Living Turret
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ,380V( As Customer Required ) |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4.0/5.5/7.5kw |
Ck6180 Cnc Lathe Machine 4 Station Turret Optional Chip Conveyor
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ,110V/220V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 7.5kw |
CK61100 CNC Flat Bed Lathe Automatic Fanuc Siemens Mitsubishi Control System
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 11/15kw |


