All Products
Keywords [ cnc horizontal 5 axis machining center ] match 83 Products.
CK6140 Heavy Duty CNC Turning Lathe CE Small Benchtop Horizontal CNC Lathe Machine
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 7.5kw |
High Precision Horizontal Slant Bed CNC Lathe Machine TCK46P
| Voltage: | 380V,3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4.0/5.5/7.5kw |
5 Axis Horizontal Mini CNC Vertical Milling Machine VMC1165 For Metalworking
| Name: | 5 Axis VMC1165 Working Metal Vertical Machining Center |
|---|---|
| Number Of Axes: | 5 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |
Automatic Precision CNC Lathe Machine With Fanuc SYNTECs Control System Sm205
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4.0/5.5/7.5kw |
High Precision Ck6136 Lathe Horizontal Flat Bed CNC Lathe Machine
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 5.5/7.5kw |
Horizontal Type Automatic CNC Lathe Machine CK0640 380 Volt
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4KW |
China Ck6136 Horizontal Cnc Metal Lathe Machine Price
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4KW |
Small CK6140-750mm CNC Metal Automatic Lathe Price
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 5.5/7.5kw |
Vmc1370 3 Axis CNC Vertical Milling Center Machine VMC
| Name: | Vmc1370 3axis CNC Vertical Machining Center 3 Axis VMC Machine |
|---|---|
| Number Of Axes: | 3 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |
Metal Turning Machine Tool CK6136 Cnc Metal Machine Cnc Lathe Machine
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 5.5/7.5kw |


