All Products
Keywords [ cnc horizontal 5 axis machining center ] match 83 Products.
Slant Bed Tck40 Hydraulic Chuck Cnc Turning Lathe Machine
| Control System: | CNC |
|---|---|
| Applications: | Steel Structure |
| Processing Type: | Turning CNC Lathe Mahcine |
Vertical And Horizontal X6325 Milling Machine Universal
| NAME: | Rotary Head Milling Machine X6325 Universal Milling Machine |
|---|---|
| Workbench Area: | 1270*254 |
| X Axis(mm): | 780-850 |
M4 Horizontal Vertical Mini Metal Milling Machine Turret Type
| NAME: | M4 Vertical Turret Type Milling Machine For Metal |
|---|---|
| Workbench Area: | 1270*254 |
| X Axis(mm): | 780-850 |
M4 Vertical Turret Milling Machine Small Cnc
| NAME: | M4 Turret Type Milling Machine Manufacturer Sales |
|---|---|
| Workbench Area: | 1270*254 |
| X Axis(mm): | 780-850 |
Ck6180 Cnc Lathe Machine High precision high strength
| Voltage: | 380V,3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Size: | Ck6180 |
| Axis Motors: | High Torque |
CK0640 Lathe Cutting Vertical CNC Machine Automatic Flat Bed Horizontal
| Weight: | 850kg |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ |
| Power(w): | 3kw |
Vertical Horizontal Universal Milling Machine Manufacturers With Swivel Head X6128
| Specifications: | X6128 |
|---|---|
| Table Size: | 1200*280mm |
| Table Travel: | 680/280/400mm |
CK6140 CNC Turning Machine Small Benchtop Horizontal CNC Lathe Machine
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 7.5kw |
Vmc 855 CNC Milling Center Machine Horizontal CNC Milling Machine Bt40 Spindle
| Name: | High Speed 3 Axis Cnc Milling Machine VMC855 Vertical Machine Center |
|---|---|
| Number Of Axes: | 3 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |
OEM Vertical Milling Center Vertical And Horizontal CNC Milling Machine 5 Axis
| Name: | Long Service Life 5 Axis VMC966 Vertical Machine Center |
|---|---|
| Number Of Axes: | 5 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |


