All Products
Keywords [ cnc horizontal 5 axis machining center ] match 83 Products.
4 Axis VMC Vertical Machining Center VMC650 For Mold Making
| Name: | Vertical Machining Center 4 Axis VMC650 CNC Milling Machine For Metals |
|---|---|
| Number Of Axes: | 4 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |
CNC 4 Axis VMC Machine Mini Vertical Machining Center BT40
| Name: | Manufacturer VMC1160 4axis Cnc Vertical Machine Center |
|---|---|
| Number Of Axes: | 4 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |
Horizontal CNC Flat Bed Lathe Machine Ck6132 Automatic CNC Lathe Machine 380V 4KW
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4KW |
VMC650 CNC Vertical Machining Center 3 / 4 / 5 Axis CNC Milling Machines
| Area Of Work Table: | 900×400mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Kg |
| Motor Power: | 5.5/7.5kw |
VMC850 Vertical Machining Center 5.5 / 7.5kw CNC Milling Machines
| Load Capacity: | 500 Kg |
|---|---|
| Motor Power: | 5.5/7.5kw |
| Warranty: | 1 Year |
Vertical Horizontal Universal Milling Machine Swivel Head X6436
| Name: | Universal Swivel Head Milling Machine Model X6436 |
|---|---|
| Distance From Vertical Spindle Hole Center To Column Surface: | 350-850mm |
| Distance From End Face Of Vertical Spindle To Worktable: | 210-710mm |
4 Axis CNC Vertical And Horizontal Machining Center Manufacturers Vmc1270
| Model: | VMC1270 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1200*700 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 800 |
VMC 1270 Vertical CNC Drilling Machine 3axis Horizontal CNC Machining Center
| Model: | VMC1270 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1200*700 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 800 |
Five Axis Mini VMC CNC Milling Machine Center VMC1270 Vertical And Horizontal
| Model: | VMC1270 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1200*700 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 800 |
SM205 Swiss Type Automatic Cnc Horizontal Lathe Machine White
| Voltage: | 380V,3 PHASE 380V 50HZ,380V( As Customer Required ) |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic,Semi-automatic |
| Power(w): | 4KW,7.5kw |


