All Products
Keywords [ cnc horizontal 5 axis machining center ] match 83 Products.
Slant Bed Tck40 Hydraulic Chuck Cnc Turning Lathe Machine
| Control System: | CNC |
|---|---|
| Applications: | Steel Structure |
| Processing Type: | Turning CNC Lathe Mahcine |
High Precision 3axis Metal Milling Machine Mini Vertical Milling Drilling Machine ZX6350
| Name: | ZX6350 Drilling Milling Machines Universal Milling Machine |
|---|---|
| Maximum Borehole Diameter: | 50mm |
| Max. End Milling Dia.: | 100mm |
High Quality TCK40 CNC Lathe Horizontal Slant Bed Lathe CNC Turning Machine
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 5.5/7.5kw |
Universal M5 Ram Turret Vertical Horizontal Milling Machine
| NAME: | M5 Vertical Turret Milling Machine Horizontal Milling Machine |
|---|---|
| Workbench Area: | 1370*254 |
| X Axis(mm): | 880-980 |
Multifunctional Horizontal CNC Lathe Machine TCK40 With Spindle Bore 52mm And Power W 7.5kw
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 7.5kw |
VH Homemade Vertical Milling Machine Benchtop Horizontal Milling Machine
| NAME: | Bowling Drilling Milling Machines ZX7550 Drilling Milling Machine |
|---|---|
| Max. Drilling Dia.: | 50mm |
| Max. End Milling Dia.: | 100mm |
ODM Universal Drilling Small Metal Milling Machine Horizontal And Vertical M16mm
| Name: | ZX6350 Drilling Milling Machines Universal Milling Machine |
|---|---|
| Maximum Borehole Diameter: | 50mm |
| Max. End Milling Dia.: | 100mm |
CKNC61125 Stainless Steel CNC Lathe Machine Metal Part Making Machine
| Chuck Size: | Customized |
|---|---|
| Control System: | Fanuc Gsk Siemens |
| Cooling System: | Customized |
High Precision White Metal Parts VMC CNC Milling Machine VMC550 600x450mm
| Power(w): | 5.5W |
|---|---|
| Cnc Or Not: | Normal |
| Voltage: | 220V 380V |
Light Duty Horizontal small Head Milling Machine For Metal Processing 400mm 3kw
| NAME: | Horizontal Metal Processing Milling Machine X6128 |
|---|---|
| Table Size: | 1200*280mm |
| Table Travel: | 680/280/400mm |


