All Products
TCK56 CNC Lathe Machine Slant Bed Lathe Living Turret
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ,380V( As Customer Required ) |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4.0/5.5/7.5kw |
CK61125 CNC Lathe Machine High Precision High Strength
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4.0/5.5/7.5kw |
CNC Lathe CK6180 CNC Turning Machine 4 Station Turret Siemens System
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 11kw |
7.5kw Power CK6150/1000mm Metal Automatic CNC Lathe Machine For Industrial Us
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 7.5kw |
CNC Pipe Threading Lathe QK1327 Automatic Machine
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 5.5/7.5kw |
Multifunctional Horizontal CNC Lathe Machine TCK40 With Spindle Bore 52mm And Power W 7.5kw
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 7.5kw |
CK6180 Cnc Lathe Machine 1000mm 2000mm Automatic
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 11KW |
High Precision Horizontal CNC Pipe Thread Lathe QK1322-1500 With 500MM Max Cutting Length
| Power Requirements: | 220-380 VAC, 3-Phase, 50-60 Hz |
|---|---|
| Chuck Size: | 500 |
| Spindle Motor Power: | 11 KW |
CK61140--3000mm CNC Lathe Machine For Heavy Duty Machining In 380V Voltage
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Power(w): | 11kw |
| Condition: | New |
Horizontal Tck56-1000 Slant Bed Cnc Lathe Machine High Precision
| Max Cutting Length: | 750MM/1000mm |
|---|---|
| Working Roughness: | Ra1.6um |
| Type: | Horizontal |
