All Products
Factory Direct Sales CNC Machine Lathes Ck6163 Horizontal Cnc Turning Machine
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 11kw |
Factory Direct Sales TCK56 Lathe Machine for Metal High Precision High Speed Slant Bed Cnc Lathe Machine
| Parameter: | TCK56 |
|---|---|
| Max Swing Over Bed Dia.(mm): | Φ560 |
| Max Swing Over Cross Slide Dia.(mm): | Φ330 |
CK6150/750mm/1000mm/2000mm CNC Lathe Low Price Automatic CNC Lathe
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Condition: | New |
| Weight: | 1800KG |
CK6180-1500 2000 3000 4000 CNC Lathe Machine
| Voltage: | 380V,3 PHASE 380V 50HZ,380V( As Customer Required ) |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 11kw |
CK61125 CNC Lathe Machine with 1250mm Max Swing Diameter 105mm Spindle Bore and 100-2000r/min Spindle Speed
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4.0/5.5/7.5kw |
CK6180-1500 CNC Lathe Machine with 800mm Swing Diameter 1500mm Processing Length and 11kw Power
| Voltage: | 380V,3 PHASE 380V 50HZ,380V( As Customer Required ) |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 11kw |
CK6150 CNC Lathe Machine with 1 Year Warranty 4 Station Electric Tool Holder and 750/1000/1500/2000mm Processing Length
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 7.5kw |
Flat Bed CNC Lathe Ck61100-1000 2000 3000 4000 5000mm
| Model: | CK61100 |
|---|---|
| Year: | 2025 |
| Color: | Customer Optional |
Double Spindle Slant Bed Automatic Cnc Lathe TCK56Y With Sub Spindle Drive Cnc Lathe Turning
| Max Swing Over Bed Dia.(mm): | Φ630 |
|---|---|
| Maximum Cutting Diameter (mm): | Φ540 |
| X-axis Travel (mm): | 280 |
Ck6150-1000 Flat Bed Cnc Lathe Machine 4 Station Turret
| Max Turning Diameter: | 14 Inches |
|---|---|
| Cnc Lathe: | Full Function CNC Lathe |
| Keyword: | Cnc Lathe |
