All Products
Keywords [ oem vertical milling center ] match 168 Products.
OEM Vertical Milling Center Vertical And Horizontal CNC Milling Machine 5 Axis
| Name: | Long Service Life 5 Axis VMC966 Vertical Machine Center |
|---|---|
| Number Of Axes: | 5 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |
VMC650 CNC Vertical Machining Center 3 / 4 / 5 Axis CNC Milling Machines
| Area Of Work Table: | 900×400mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Kg |
| Motor Power: | 5.5/7.5kw |
VMC850 Vertical Machining Center 5.5 / 7.5kw CNC Milling Machines
| Load Capacity: | 500 Kg |
|---|---|
| Motor Power: | 5.5/7.5kw |
| Warranty: | 1 Year |
factory Outlet vmc850s 3axis CNC Vertical Machine Center
| Name: | Factory Outlet Vmc850s 3axis CNC Vertical Machine Center |
|---|---|
| Number Of Axes: | 3 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |
Cnc Milling Machine Vmc1160 CNC Vertical Machining Center With Bt40 Spindle
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Weight: | 9500 |
| Condition: | New |
5axis Large CNC Vertical Machining Center Machine Vmc1270
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 8000kg |
| Condition: | New |
8000 Rpm Vmc 855 Cnc Vertical Machining Center Servo Motor
| Model: | VMC855 |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Weight: | 8000kg |
Metal Processing Vertical Machine Center Vmc1370 3axis
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 9500kg |
| Condition: | New |
5 Axis Vmc850 Cnc Vertical Machine Center 7.5 / 11 KW
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Weight: | 4800kg |
| Dimension(l*w*h): | 3200*2800*3200mm |
VMC1060 CNC Vertical Machining Center 3 / 4 / 5 Axis CNC Milling Machines
| Condition: | New |
|---|---|
| Spindle Taper: | BT40 |
| No. Of Spindles: | Single |


