All Products
Keywords [ oem vertical milling center ] match 168 Products.
5 Axis Cnc Milling Machine Manufacturer VMC1580 Vertical Machining Center
| Model: | VMC1580 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1700*800 |
| X-axis Stroke (mm): | 1500 |
BT40 CNC Vertical Milling Center Machine Vertical 3 Axis VMC 650
| Type: | Vertical |
|---|---|
| Number Of Axes: | 3 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |
Vmc 1265 Vertical Turning Center Machine Large 3 Axis
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 8000kg |
| Condition: | New |
Vmc1580 Cnc Vertical Machining Center Taiwan 8000rpm Spindle
| Warranty: | 3Years |
|---|---|
| Weight: | 16000kg |
| Condition: | New |
Steel CNC Vertical Machining Center VMC850 Metal CNC Milling Machine
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Weight: | 4800kg |
| Dimension(l*w*h): | 3200*2800*3200mm |
VMC850 CNC Milling Machine Tools CNC Vertical Machining Center Heavy Duty Cnc Milling Machine
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 5500kg |
| Condition: | New |
VMC650 CNC VMC Vertical Machining Center 3 Axis 4 Axis 5 Axis
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 4800kg |
| Condition: | New |
Automatic Turret Vertical Milling Center Machine M5
| NAME: | M5 Vertical Turret Milling Machine |
|---|---|
| Workbench Area: | 1370*254 |
| X Axis(mm): | 880-980 |
HR Brand Vmc850 Cnc Vertical Machine Center 7.5 / 11 KW
| Warranty: | 3 Years |
|---|---|
| Weight: | 4800kg |
| Dimension(l*w*h): | 3200*2800*3200mm |
Metal Vmc850 Vertical Machining Center 5 Axis CNC Milling Machine
| Table Size (mm): | 1000*500 |
|---|---|
| Max. Allowable Load (Kg): | 500 |
| X-axis Stroke (mm): | 800 |


