All Products
Keywords [ oem vertical milling center ] match 168 Products.
High Efficiency Cnc Vertical Machine Center Vmc1160 4 Axis
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 8000kg |
| Condition: | New |
4 Axis Metal CNC VMC 850 Milling Machine Oem Vmc Vertical Machining Center Bt40
| Type: | Vertical |
|---|---|
| Number Of Axes: | 3 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |
Vmc 1160 Compact 4 Axis Cnc Milling Machine / Cnc Vertical Machining Center
| Model: | VMC1160 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1200*600 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 800 |
650 Vmc Vertical Machining Center High Speed Three Axis Metal Turning High Precision
| Model: | VMC650 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1000*400 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 400 |
4 Axis CNC Vertical Milling Machine VMC420 CNC Vertical Milling Machine
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 4800kg |
| Condition: | New |
Metal 4 Axis Cnc Milling Machine Vmc1580 Vertical Type
| Model: | VMC1580 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1700*800 |
| X-axis Stroke (mm): | 1500 |
High Precision VMC1370 Automatic CNC Vertical Milling Machine For Metal 10000kg Load Capacity BT40 Spindle Taper
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 10000kg |
| Condition: | New |
Mini CNC Machining Center Vertical 4axis Vmc1690 BT50-190
| Model: | Vmc1690 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1600*800 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 1500 |


