All Products
Keywords [ oem vertical milling center ] match 168 Products.
VMC1160 High-Accuracy Vertical CNC Machining Center Single Spindle BT40 Fanuc Control System Cnc Vertical Milling Machin
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Weight: | 8000kg |
| Condition: | New |
Custom Vmc850 CNC Vertical Milling Machine Service Center For Metal
| Model: | VMC850 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1000*500 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 500 |
4 Axis CNC Vertical And Horizontal Machining Center Manufacturers Vmc1270
| Model: | VMC1270 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1200*700 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 800 |
X6436 Universal Vertical Turret Milling Machine
| Parameter: | X6436 Universal Rotary Milling Machine |
|---|---|
| Taper Of Spindle Taper Hole: | 7:24 ISO40 (V)tso050(H) |
| Distance From Vertical Spindle Hole Center To Column Surface: | 350-850mm |
8000kg Small CNC Vertical Milling Machine Center VMC Machine 5 Axis
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 8000kg |
| Condition: | New |
ODM Universal Drilling Small Metal Milling Machine Horizontal And Vertical M16mm
| Name: | ZX6350 Drilling Milling Machines Universal Milling Machine |
|---|---|
| Maximum Borehole Diameter: | 50mm |
| Max. End Milling Dia.: | 100mm |
High Precision 3axis Metal Milling Machine Mini Vertical Milling Drilling Machine ZX6350
| Name: | ZX6350 Drilling Milling Machines Universal Milling Machine |
|---|---|
| Maximum Borehole Diameter: | 50mm |
| Max. End Milling Dia.: | 100mm |
VMC850 4 Axis Cnc Vertical Milling Machine 220V/380V
| Condition: | New |
|---|---|
| Weight: | 4.5 T |
| Voltage: | 220V/380V |
3 Axis Heavy Duty Universal Milling Machine Vertical Turret Mill
| Model: | Zx6350 |
|---|---|
| Maximum Borehole Diameter: | 50mm |
| Max. End Milling Dia.: | 100mm |
Vertical And Horizontal X6325 Milling Machine Universal
| NAME: | Rotary Head Milling Machine X6325 Universal Milling Machine |
|---|---|
| Workbench Area: | 1270*254 |
| X Axis(mm): | 780-850 |


