All Products
Keywords [ oem vertical milling center ] match 168 Products.
Semi Closed Loop CNC Milling Machine 5 Axis VMC840 Vertical Machine Center
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Condition: | New |
| Type: | Vertical |
VMC850 CNC Vertical Machine Center With Siemens Control System
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Condition: | New |
| Type: | Vertical |
3 Axis CNC Vertical Machining Center VMC 420 Milling Machining Center
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Weight: | 8000kg |
| Condition: | New |
VMC1160 Vertical Machining Center Fanuc System Vertical Cnc Milling Machine
| Weight: | 9500 |
|---|---|
| Condition: | New |
| Type: | Vertical |
Vmc1265 CNC High Speed Vertical Machining Centers 4 Axis
| Model: | VMC1265 |
|---|---|
| Spindle Speed (r/min): | 8000 |
| Spindle Taper Hole: | BT40-150 |
Vmc1580 Vertical Machining Manufacturers 5 Axis CNC Vertical Machining Center
| Model: | VMC1580 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1700*800 |
| X-axis Stroke (mm): | 1500 |
Vmc 966 Cnc Milling Vertical Machining Center Machine High Precision
| Model: | VMC966 |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Condition: | New |
5 Axis Vmc850 Cnc Vertical Machine Center High Speed
| Warranty: | 3 Years |
|---|---|
| Weight: | 4800kg |
| Dimension(l*w*h): | 3200*2800*3200mm |
Vmc1160 Vertical Machining Center 3 Axis Tool Precision CNC Milling Machine
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Weight: | 8000kg |
| Condition: | New |
3 Axis CNC Vertical Machining Center with 24 Tool Magazine and 5-6 Seconds Tool Change Time for 800x300 Table Size
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 3100KG |
| Condition: | New |


