All Products
Keywords [ cnc vertical machining center ] match 331 Products.
Automatic Aluminium 3 Axis Drilling CNC And VMC Machine Center Vmc1580
| Model: | VMC1580 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1700*800 |
| X-axis Stroke (mm): | 1500 |
M4 Vertical Turret Milling Machine Small Cnc
| NAME: | M4 Turret Type Milling Machine Manufacturer Sales |
|---|---|
| Workbench Area: | 1270*254 |
| X Axis(mm): | 780-850 |
GSK Controller Auto Lathe Machine Ck6160 High Precision Automatic Lathe Machine
| Voltage: | 380v |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 7.5kw |
Vertical CNC Milling VMC 4 Axis Machine VMC840 For Plastic Mold
| Model: | VMC840 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1000*400 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 300 |
CNC Metal Milling High Speed Vmc Machine 5 Axis New
| Model: | VMC1050 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1200*420 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 500 |
Tck40 CNC Slant Bed Lathe Machine With Linear Guide Automatic Lathe
| Model: | TCK40 |
|---|---|
| Max. Swing Diameter Over Bed(mm): | Φ450 |
| Max. Cutting Diameter(mm): | Φ120 |
SM205 Swiss Type Automatic Cnc Horizontal Lathe Machine White
| Voltage: | 380V,3 PHASE 380V 50HZ,380V( As Customer Required ) |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic,Semi-automatic |
| Power(w): | 4KW,7.5kw |
Ck6432 4kw CNC Turning Lathe Machine High Precision
| Item: | CK6432 |
|---|---|
| Max. Swing Dia. Over Bed: | Φ360mm |
| Max. Swing Dia. Over Cross Slide: | Φ150mm |
Automatically ControlledCNC Lathe Machine Simple Programming CK0640
| Items: | CK0640 |
|---|---|
| Spindle Bore: | Φ42mm |
| Max. Swing Over Bed: | Φ300mm |
TCK550 Slant Bed CNC Lathe Metal Turning Machine 550mm Diameter
| Specification: | TCK550 |
|---|---|
| Max Swing Over Bed Dia.: | Φ550mm |
| Max Swing Over The Cross Slide Dia.: | Φ300mm |


