All Products
Keywords [ cnc vertical machining center ] match 331 Products.
GSK Controller CNC Lathe Machine Ck6130 High Precision Automatic Lathe Machine
| Item: | CK6130 |
|---|---|
| Max. Swing Dia. Over Bed: | 300mm |
| Max. Swing Dia. Over Cross Slide: | 100mm |
Ck6136 CNC Lathe Machine Long Service Life Automatic Lathe Machine 150 - 2500rpm
| Item: | CK6136 |
|---|---|
| Max. Swing Dia. Over Bed: | Φ360mm |
| Max. Swing Dia. Over Cross Slide: | Φ190mm |
Large Heavy Duty Flat Bed CNC Lathe Machine Ck6132 For Metal
| Item: | CK6132 |
|---|---|
| Max. Swing Dia. Over Bed: | 320mm |
| Max. Swing Dia. Over Cross Slide: | 150mm |
Small CK0640 Metal CNC Lathe Flat Bed CNC Lathe Machine 50 - 2500rpm
| Specification: | Ck0640 |
|---|---|
| Max. Swing Dia. Over Bed: | Φ300mm |
| Max. Swing Dia. Over Cross Slide: | φ130mm |
CK6150-750mm CNC Lathe Machine 220V Flat Bed Lathe Machine
| Coolant System: | Yes |
|---|---|
| Bed Guideway Type: | Double Rectangles |
| Weight: | 2000kg |
CNC 4 Axis VMC Machine Small Horizontal Machining Center For Metal Vmc1165
| Model: | VMC1165 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1200*600 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 800 |
Vertical CNC Milling 5 Axis Machining Center VMC 1690
| Model: | Vmc1690 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1600*800 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 1500 |
4 Axis CNC Vertical VMC Machining Center VMC 1050 With Siemens Controller
| Model: | VMC1050 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1200*420 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 500 |
Metal Vertical Small Cnc Milling Machine 4 Axis VMC1050
| Model: | VMC1050 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1200*420 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 500 |
OEM 5 Axis Vertical Lathe VMC CNC Milling Machine VMC650
| Model: | VMC650 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1000*400 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 400 |


