All Products
Keywords [ cnc vertical machining center ] match 331 Products.
Horizontal Type Automatic CNC Lathe Machine CK0640 380 Volt
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4KW |
Metal Turning Machine Tool CK6136 Cnc Metal Machine Cnc Lathe Machine
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 5.5/7.5kw |
High Precision Ck6136 Lathe Horizontal Flat Bed CNC Lathe Machine
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 5.5/7.5kw |
CNC Lathe VMC Machining Center 4 Axis VMC855 For Automobile Parts
| Table Size (mm): | 1000*550 |
|---|---|
| X-axis Stroke (mm): | 800 |
| Y-axis Travel (mm): | 550 |
Ck6150 Horizontal CNC Lathe Machine 82mm Bore Stepless Speed
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 5.5/7.5kw |
Horizontal CNC Flat Bed Lathe Machine Ck6132 Automatic CNC Lathe Machine 380V 4KW
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4KW |
VMC1160 High-Accuracy Vertical CNC Machining Center Single Spindle BT40 Fanuc Control System Cnc Vertical Milling Machin
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Weight: | 8000kg |
| Condition: | New |
GSK Control VMC1165 3 Axis Cnc Milling Machine Vertical Type
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Weight: | 8000kg |
| Condition: | New |
Vmc1580 Metal Cnc Vertical Milling Machine Taiwan 8000rpm Spindle
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Weight: | 8000kg |
| Condition: | New |
VMC 1270 Vertical CNC Drilling Machine 3axis Horizontal CNC Machining Center
| Model: | VMC1270 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1200*700 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 800 |


