All Products
Keywords [ cnc vertical machining center ] match 331 Products.
BT40 3 Axis CNC Vertical Milling Machine Manufacturers 8000rpm
| Model: | VMC966 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1100*550 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 600 |
Vertical 5 Axis KND Controller VMC Machining Center VMC 650 CNC CE Certified
| Name: | CE Certified High Rigidity Vertical 5 Axis KND Controller VMC 650 |
|---|---|
| Number Of Axes: | 5 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |
High Precision 3 Axis CNC Machining Center VMC850 Vertical
| Warranty: | 3 Years |
|---|---|
| Weight: | 4800kg |
| Dimension(l*w*h): | 3200*2800*3200mm |
3axis Milling Small CNC Machine Center Vertical VMC1580
| Model: | VMC1580 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1700*800 |
| X-axis Stroke (mm): | 1500 |
Vertical CNC VMC Machine 5 Axis Machining Center Vmc966
| Model: | VMC966 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1100*550 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 600 |
Metal CNC Milling Mini VMC Machine Center Vmc850 4 Axis CNC Milling Machine
| Model: | VMC850 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1000*500 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 500 |
High Speed And Precision CNC Lathe Machine SC385 7.5 / 11 kW
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 4800kg,3100KG |
| Dimension(l*w*h): | 2800*1470*1850mm |
Vmc966 CNC Machining Center Manufacturers 4 Axis VMC CNC Milling Machine
| Model: | VMC966 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1100*550 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 600 |
High Precision TCK630 Heavy Duty CNC Lathe Machine Slant Bed CNC Metal Turning Machine
| Max Swing Over Bed Dia.: | Φ650 |
|---|---|
| Max Cutting Diameter: | Φ630 |
| Max Swing Over Crosslide Dia: | Φ400 |
VMC1050 Mini CNC Milling Machine For Metal Processing
| Model: | VMC1050 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1200*420 |
| X-axis Stroke (mm): | 1000 |


