All Products
Keywords [ cnc 3 axis vertical milling machine ] match 321 Products.
Vmc1160 Horizontal Cnc Vertical Machining Center Machine Manufacturers
| Model: | VMC1160 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1200*600 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 800 |
Heavy CNC Vertical 5 Axis Machining Center Big Vmc Machine Vmc1160
| Model: | VMC1160 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1200*600 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 800 |
Ck6136 CNC Lathe Machine Long Service Life Automatic Lathe Machine 150 - 2500rpm
| Item: | CK6136 |
|---|---|
| Max. Swing Dia. Over Bed: | Φ360mm |
| Max. Swing Dia. Over Cross Slide: | Φ190mm |
GSK Controller CNC Lathe Machine Ck6130 High Precision Automatic Lathe Machine
| Item: | CK6130 |
|---|---|
| Max. Swing Dia. Over Bed: | 300mm |
| Max. Swing Dia. Over Cross Slide: | 100mm |
TCK56 Slant Bed CNC Turning Lathe Machine Fully Automatic High Precision
| Parameter: | TCK56 |
|---|---|
| Max Swing Over Bed Dia.(mm): | Φ560 |
| Max Swing Over Cross Slide Dia.(mm): | Φ330 |
SM205 Swiss Type Automatic Cnc Horizontal Lathe Machine White
| Voltage: | 380V,3 PHASE 380V 50HZ,380V( As Customer Required ) |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic,Semi-automatic |
| Power(w): | 4KW,7.5kw |
3 Axis CNC VMC Machine Center Distributors Vmc 966 For Metal Processing
| Model: | VMC966 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1100*550 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 600 |
Automatically ControlledCNC Lathe Machine Simple Programming CK0640
| Items: | CK0640 |
|---|---|
| Spindle Bore: | Φ42mm |
| Max. Swing Over Bed: | Φ300mm |
Knd Controller 3axis Vertical Machine Center Vmc1370
| Model: | VMC1370 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1400*700 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 800 |
Small CK0640 Metal CNC Lathe Flat Bed CNC Lathe Machine 50 - 2500rpm
| Specification: | Ck0640 |
|---|---|
| Max. Swing Dia. Over Bed: | Φ300mm |
| Max. Swing Dia. Over Cross Slide: | φ130mm |


