All Products
Keywords [ cnc 3 axis vertical milling machine ] match 321 Products.
Slant Bed CNC Lathe Machining Metal Turning Lathe Machine TCK46P
| Max.swing Over Bed Mm: | 450 |
|---|---|
| Max. Swing Over Cross Slide Mm: | 160 |
| Max. Processing Length Mm: | 450 |
CK6150-750mm CNC Lathe Machine 220V Flat Bed Lathe Machine
| Coolant System: | Yes |
|---|---|
| Bed Guideway Type: | Double Rectangles |
| Weight: | 2000kg |
3 Axis Heavy Duty Universal Milling Machine Vertical Turret Mill
| Model: | Zx6350 |
|---|---|
| Maximum Borehole Diameter: | 50mm |
| Max. End Milling Dia.: | 100mm |
High Precision TCK630 Heavy Duty CNC Lathe Machine Slant Bed CNC Metal Turning Machine
| Max Swing Over Bed Dia.: | Φ650 |
|---|---|
| Max Cutting Diameter: | Φ630 |
| Max Swing Over Crosslide Dia: | Φ400 |
45 Degree CNC Metal Lathe Machine Tck630 Slant Bed Turning Center
| Max Swing Over Bed Dia.: | Φ650 |
|---|---|
| Max Cutting Diameter: | Φ630 |
| Max Swing Over Crosslide Dia: | Φ400 |
Mechanical M4 Turret Head Milling Machine Vertical Universal Tool For Metal Cutting
| Machine Model: | M4 |
|---|---|
| Workbench Area: | 1270*254 |
| X Axis(mm): | 780-850 |
High Precision Drilling Swivel Head Milling Machine Vertical Turret Mill
| Max. Drilling Dia.: | 50mm |
|---|---|
| Max. End Milling Dia.: | 100mm |
| Max. Vertical Milling Dia.: | 25mm |
750w Metal Vertical Manual Milling Machine Bench Top X6436
| Taper Of Spindle Taper Hole: | 7:24 ISO40 (V)tso050(H) |
|---|---|
| Distance From Vertical Spindle Hole Center To Column Surface: | 350-850mm |
| Distance From End Face Of Vertical Spindle To Worktable: | 210-710mm |
OEM Turret Head Metal Universal Milling Machine 3HP 2.2KW
| Machine Model: | X6325 |
|---|---|
| Workbench Area: | 1270*254 |
| X Axis(mm): | 780-850 |
Vertical Horizontal Universal Milling Machine Manufacturers With Swivel Head
| Specifications: | X6128 |
|---|---|
| Table Size: | 1200*280mm |
| Table Travel: | 680/280/400mm |


