All Products
Keywords [ cnc 3 axis vertical milling machine ] match 321 Products.
Vertical CNC Milling VMC 4 Axis Machine VMC840 For Plastic Mold
| Model: | VMC840 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1000*400 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 300 |
Metal CNC Milling Mini VMC Machine Center Vmc850 4 Axis CNC Milling Machine
| Model: | VMC850 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1000*500 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 500 |
ODM Vmc850 CNC Milling Center Machine 3 Axis
| Model: | VMC850 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1000*500 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 500 |
Tck40 CNC Slant Bed Lathe Machine With Linear Guide Automatic Lathe
| Model: | TCK40 |
|---|---|
| Max. Swing Diameter Over Bed(mm): | Φ450 |
| Max. Cutting Diameter(mm): | Φ120 |
High Speed And Precision CNC Lathe Machine SC385 7.5 / 11 kW
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 4800kg,3100KG |
| Dimension(l*w*h): | 2800*1470*1850mm |
Vmc966 CNC Machining Center Manufacturers 4 Axis VMC CNC Milling Machine
| Model: | VMC966 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1100*550 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 600 |
Five Axis Mini VMC CNC Milling Machine Center VMC1270 Vertical And Horizontal
| Model: | VMC1270 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1200*700 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 800 |
CNC Metal Milling High Speed Vmc Machine 5 Axis New
| Model: | VMC1050 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1200*420 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 500 |
Large Heavy Duty Flat Bed CNC Lathe Machine Ck6132 For Metal
| Item: | CK6132 |
|---|---|
| Max. Swing Dia. Over Bed: | 320mm |
| Max. Swing Dia. Over Cross Slide: | 150mm |
Ck6432 4kw CNC Turning Lathe Machine High Precision
| Item: | CK6432 |
|---|---|
| Max. Swing Dia. Over Bed: | Φ360mm |
| Max. Swing Dia. Over Cross Slide: | Φ150mm |


