All Products
Keywords [ vmc850 vertical machine center ] match 249 Products.
Vmc966 Multi Spindle CNC Milling Machine Traveling Column Vertical Machining Center
| Model: | VMC966 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1100*550 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 600 |
4axis CNC Vertical Machining Center Manufacturers Vmc1370
| Model: | VMC1370 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1400*700 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 800 |
3 Axis Vmc 855 Cnc Vertical Machine Center Multifunctional
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 8000kg |
| Condition: | New |
Vmc1160 Horizontal Cnc Vertical Machining Center Machine Manufacturers
| Model: | VMC1160 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1200*600 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 800 |
Vmc 1160 Compact 4 Axis Cnc Milling Machine / Cnc Vertical Machining Center
| Model: | VMC1160 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1200*600 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 800 |
650 Vmc Vertical Machining Center High Speed Three Axis Metal Turning High Precision
| Model: | VMC650 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1000*400 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 400 |
High Precision Large Cnc Vertical Machining Center Vmc 1160 4 Axis
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 9500 |
| Condition: | New |
High Efficiency Cnc Vertical Machine Center Vmc1160 4 Axis
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 8000kg |
| Condition: | New |
3axis CNC Vertical Machine Center VMC1160 For Small Batch Products
| Model: | VMC1160 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1200*600 |
| X-axis Stroke (mm): | 1100 |
5 Axis Precise VMC850 Vertical CNC Machining Center 8000rpm Spindle 16/24 Tool Changer
| Z-Axis Travel: | 500mm |
|---|---|
| Y-Axis Travel: | 500mm |
| Machine Weight (Kg): | 5300kg |


