All Products
Keywords [ vmc850 vertical machine center ] match 249 Products.
5 Axis Cnc Milling Machine Manufacturer VMC1580 Vertical Machining Center
| Model: | VMC1580 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1700*800 |
| X-axis Stroke (mm): | 1500 |
Vmc1265 CNC High Speed Vertical Machining Centers 4 Axis
| Model: | VMC1265 |
|---|---|
| Spindle Speed (r/min): | 8000 |
| Spindle Taper Hole: | BT40-150 |
Vmc1580 Vertical Machining Manufacturers 5 Axis CNC Vertical Machining Center
| Model: | VMC1580 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1700*800 |
| X-axis Stroke (mm): | 1500 |
Metal Vmc1265 Cnc Vertical Machining Center Taiwan Spindle
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 9500 |
| Condition: | New |
High Productivity Cnc Vertical Machine Center Vmc 1265
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 8000kg |
| Condition: | New |
Vmc1580 Cnc Vertical Machining Center Taiwan 8000rpm Spindle
| Warranty: | 3Years |
|---|---|
| Weight: | 16000kg |
| Condition: | New |
3 Axis CNC Vertical Machining Center with 24 Tool Magazine and 5-6 Seconds Tool Change Time for 800x300 Table Size
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 3100KG |
| Condition: | New |
VMC650 CNC VMC Vertical Machining Center 3 Axis 4 Axis 5 Axis
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 4800kg |
| Condition: | New |
ODM VMC CNC Milling Machine 3 Axis VMC Vertical Machining Center
| Table Size (mm): | 1000*400 |
|---|---|
| X-axis Stroke (mm): | 800 |
| Y-axis Travel (mm): | 400 |
Vmc1370 5 Axis Machining Center Large Vertical Machining Center Machine
| Table Size (mm): | 1400*700 |
|---|---|
| Max. Allowable Load (Kg): | 800 |
| X-axis Stroke (mm): | 1300 |


