All Products
Keywords [ oem vertical milling center ] match 168 Products.
Automatic Precision CNC Lathe Machine With Fanuc SYNTECs Control System Sm205
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4.0/5.5/7.5kw |
Siemens Servo Motor Cnc Lathe Tck56 Heavy Duty Cnc Lathe Machine
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 11kw |
Slant Bed Tck40 Hydraulic Chuck Cnc Turning Lathe Machine
| Control System: | CNC |
|---|---|
| Applications: | Steel Structure |
| Processing Type: | Turning CNC Lathe Mahcine |
SM205 Swiss Type Automatic Cnc Horizontal Lathe Machine White
| Voltage: | 380V,3 PHASE 380V 50HZ,380V( As Customer Required ) |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic,Semi-automatic |
| Power(w): | 4KW,7.5kw |
Slant Bed Tck40 Hydraulic Chuck Cnc Turning Lathe Machine
| Control System: | CNC |
|---|---|
| Applications: | Steel Structure |
| Processing Type: | Turning CNC Lathe Mahcine |
VMC1050 Mini CNC Milling Machine For Metal Processing
| Model: | VMC1050 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1200*420 |
| X-axis Stroke (mm): | 1000 |
Tck40 CNC Slant Bed Lathe Machine With Linear Guide Automatic Lathe
| Model: | TCK40 |
|---|---|
| Max. Swing Diameter Over Bed(mm): | Φ450 |
| Max. Cutting Diameter(mm): | Φ120 |
CKNC61125 Stainless Steel CNC Lathe Machine Metal Part Making Machine
| Chuck Size: | Customized |
|---|---|
| Control System: | Fanuc Gsk Siemens |
| Cooling System: | Customized |
Ck6136 CNC Lathe Machine Long Service Life Automatic Lathe Machine 150 - 2500rpm
| Item: | CK6136 |
|---|---|
| Max. Swing Dia. Over Bed: | Φ360mm |
| Max. Swing Dia. Over Cross Slide: | Φ190mm |
Automatically ControlledCNC Lathe Machine Simple Programming CK0640
| Items: | CK0640 |
|---|---|
| Spindle Bore: | Φ42mm |
| Max. Swing Over Bed: | Φ300mm |


