All Products
Keywords [ oem vertical milling center ] match 168 Products.
GSK Controller CNC Lathe Machine Ck6130 High Precision Automatic Lathe Machine
| Item: | CK6130 |
|---|---|
| Max. Swing Dia. Over Bed: | 300mm |
| Max. Swing Dia. Over Cross Slide: | 100mm |
Large Heavy Duty Flat Bed CNC Lathe Machine Ck6132 For Metal
| Item: | CK6132 |
|---|---|
| Max. Swing Dia. Over Bed: | 320mm |
| Max. Swing Dia. Over Cross Slide: | 150mm |
Ck6432 4kw CNC Turning Lathe Machine High Precision
| Item: | CK6432 |
|---|---|
| Max. Swing Dia. Over Bed: | Φ360mm |
| Max. Swing Dia. Over Cross Slide: | Φ150mm |
Small CK0640 Metal CNC Lathe Flat Bed CNC Lathe Machine 50 - 2500rpm
| Specification: | Ck0640 |
|---|---|
| Max. Swing Dia. Over Bed: | Φ300mm |
| Max. Swing Dia. Over Cross Slide: | φ130mm |
Ck6150 Horizontal CNC Lathe Machine 82mm Bore Stepless Speed
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 5.5/7.5kw |
TCK550 Slant Bed CNC Lathe Metal Turning Machine 550mm Diameter
| Specification: | TCK550 |
|---|---|
| Max Swing Over Bed Dia.: | Φ550mm |
| Max Swing Over The Cross Slide Dia.: | Φ300mm |
Slant Bed CNC Lathe Machining Metal Turning Lathe Machine TCK46P
| Max.swing Over Bed Mm: | 450 |
|---|---|
| Max. Swing Over Cross Slide Mm: | 160 |
| Max. Processing Length Mm: | 450 |
Horizontal Type Automatic CNC Lathe Machine CK0640 380 Volt
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4KW |
GSK Controller Auto Lathe Machine Ck6160 High Precision Automatic Lathe Machine
| Voltage: | 380v |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 7.5kw |
Horizontal CNC Flat Bed Lathe Machine Ck6132 Automatic CNC Lathe Machine 380V 4KW
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 4KW |


