All Products
Keywords [ horizontal cnc vertical milling center ] match 87 Products.
Small CK6140-750mm CNC Metal Automatic Lathe Price
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 5.5/7.5kw |
Mini Manual Milling Vertical Drilling Machine 3 Axis ZX6350A Gear Head
| Table Travel (X) (mm): | 600 |
|---|---|
| Table Travel (Y) (mm): | 260 |
| Table Travel (Z) (mm): | 360 |
Ck6180 Cnc Lathe Machine High precision high strength
| Voltage: | 380V,3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Size: | Ck6180 |
| Axis Motors: | High Torque |
Slant Bed Tck40 Hydraulic Chuck Cnc Turning Lathe Machine
| Control System: | CNC |
|---|---|
| Applications: | Steel Structure |
| Processing Type: | Turning CNC Lathe Mahcine |
Metal Turning Machine Tool CK6136 Cnc Metal Machine Cnc Lathe Machine
| Voltage: | 3 PHASE 380V 50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 5.5/7.5kw |
Siemens Servo Motor Cnc Lathe Tck56 Heavy Duty Cnc Lathe Machine
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Power(w): | 11kw |
CKNC61125 Stainless Steel CNC Lathe Machine Metal Part Making Machine
| Chuck Size: | Customized |
|---|---|
| Control System: | Fanuc Gsk Siemens |
| Cooling System: | Customized |
Vertical And Horizontal X6325 Milling Machine Universal
| NAME: | Rotary Head Milling Machine X6325 Universal Milling Machine |
|---|---|
| Workbench Area: | 1270*254 |
| X Axis(mm): | 780-850 |
High Precision 3axis Metal Milling Machine Mini Vertical Milling Drilling Machine ZX6350
| Name: | ZX6350 Drilling Milling Machines Universal Milling Machine |
|---|---|
| Maximum Borehole Diameter: | 50mm |
| Max. End Milling Dia.: | 100mm |
CK0640 Lathe Cutting Vertical CNC Machine Automatic Flat Bed Horizontal
| Weight: | 850kg |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ |
| Power(w): | 3kw |


