All Products
Keywords [ horizontal cnc vertical milling center ] match 87 Products.
Vertical Horizontal Universal Milling Machine Manufacturers With Swivel Head X6128
| Specifications: | X6128 |
|---|---|
| Table Size: | 1200*280mm |
| Table Travel: | 680/280/400mm |
M7163 Surface Grinding Machine High Precision Fully Automatic Hydraulic Grinder
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 5.5ton |
| Dimension(l*w*h): | 3800× 2100×2500mm |
Small Bowling Drilling Turret Universal Milling Machine M16mm
| NAME: | Bowling Drilling Milling Machines ZX7550 Drilling Milling Machine |
|---|---|
| Max. Drilling Dia.: | 50mm |
| Max. End Milling Dia.: | 100mm |
ODM X6325 Universal Milling Machine With Rotary Head
| NAME: | Rotary Head Milling Machine X6325 Universal Milling Machine |
|---|---|
| Workbench Area: | 1270*254 |
| X Axis(mm): | 780-850 |
OEM Manual Shaper Machine For Lathe Metal Cutting
| Name: | BY60100 Manual Shaper Machine |
|---|---|
| Max. Shaping Length(mm): | 1000 |
| Worktable Size (L*W) (mm): | 1000*500 |
Hydraulic Metal Milling Machine Shaper Planer BY60100
| Name: | Metal Shaper BY60100 Hydraulic Shaping Machine |
|---|---|
| Max. Shaping Length(mm): | 1000 |
| Worktable Size (L*W) (mm): | 1000*500 |
OEM Turret Head Metal Universal Milling Machine 3HP 2.2KW
| Machine Model: | X6325 |
|---|---|
| Workbench Area: | 1270*254 |
| X Axis(mm): | 780-850 |


