All Products
Keywords [ cnc vertical machining center ] match 331 Products.
ODM Vmc850 CNC Milling Center Machine 3 Axis
| Model: | VMC850 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1000*500 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 500 |
45 Degree CNC Metal Lathe Machine Tck630 Slant Bed Turning Center
| Max Swing Over Bed Dia.: | Φ650 |
|---|---|
| Max Cutting Diameter: | Φ630 |
| Max Swing Over Crosslide Dia: | Φ400 |
Conventional Vertical Small Universal Turret Milling Machine M5
| Machine Model: | M5 |
|---|---|
| Workbench Area: | 1370*254 |
| X Axis(mm): | 880-980 |
TCK56 Slant Bed CNC Turning Lathe Machine Fully Automatic High Precision
| Parameter: | TCK56 |
|---|---|
| Max Swing Over Bed Dia.(mm): | Φ560 |
| Max Swing Over Cross Slide Dia.(mm): | Φ330 |
3 Axis Heavy Duty Universal Milling Machine Vertical Turret Mill
| Model: | Zx6350 |
|---|---|
| Maximum Borehole Diameter: | 50mm |
| Max. End Milling Dia.: | 100mm |
Vertical Horizontal Universal Milling Machine Manufacturers With Swivel Head
| Specifications: | X6128 |
|---|---|
| Table Size: | 1200*280mm |
| Table Travel: | 680/280/400mm |
High Precision Drilling Swivel Head Milling Machine Vertical Turret Mill
| Max. Drilling Dia.: | 50mm |
|---|---|
| Max. End Milling Dia.: | 100mm |
| Max. Vertical Milling Dia.: | 25mm |
Automated Geared Head Tabletop Vertical Mill Machine For Drilling High Precision
| Max. Drilling Dia.: | 50mm |
|---|---|
| Max. End Milling Dia.: | 100mm |
| Max. Vertical Milling Dia.: | 25mm |
Vertical Horizontal Universal Milling Machine Manufacturers With Swivel Head X6128
| Specifications: | X6128 |
|---|---|
| Table Size: | 1200*280mm |
| Table Travel: | 680/280/400mm |
Worktable Hydraulic Shaping Machine Horizontal Shaper Machine For Metal Processing
| Model: | BY60100 |
|---|---|
| Max. Shaping Length(mm): | 1000 |
| Worktable Size (L*W) (mm): | 1000*500 |


