All Products
Keywords [ cnc vertical machining center ] match 331 Products.
X6128 Universal Milling Machine Mini Metal Horizontal
| NAME: | Strong Bearing Capacity Milling Machine X6128 |
|---|---|
| Table Size: | 1200*280mm |
| Table Travel: | 680/280/400mm |
M7163 Surface Grinding Machine High Precision Fully Automatic Hydraulic Grinder
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 5.5ton |
| Dimension(l*w*h): | 3800× 2100×2500mm |
M4 Turret Metal Milling Machine Multifunctional Tool For Manufacturing
| NAME: | M4 Vertical Turret Type Milling Machine For Metal |
|---|---|
| Workbench Area: | 1270*254 |
| X Axis(mm): | 780-850 |
OEM Manual Shaper Machine For Lathe Metal Cutting
| Name: | BY60100 Manual Shaper Machine |
|---|---|
| Max. Shaping Length(mm): | 1000 |
| Worktable Size (L*W) (mm): | 1000*500 |
Bullhead Ram Metal Milling Machine Shaping Machine Horizontal Shaper
| Name: | Metal Shaper BY60100 Hydraulic Shaping Machine |
|---|---|
| Max. Shaping Length(mm): | 1000 |
| Worktable Size (L*W) (mm): | 1000*500 |
Hydraulic Metal Milling Machine Shaper Planer BY60100
| Name: | Metal Shaper BY60100 Hydraulic Shaping Machine |
|---|---|
| Max. Shaping Length(mm): | 1000 |
| Worktable Size (L*W) (mm): | 1000*500 |
Metal Vertical Cnc Milling Center Machine Vmc840 Five Axis
| Model: | VMC840 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1000*400 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 300 |
Vertical CNC Milling Center Machine 5 axis VMC 855
| Model: | VMC855 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1000*550 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 500 |
5 Axis Metal CNC Milling Center Machine VMC850 OEM
| Model: | VMC850 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1000*500 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 500 |
CK0640 Lathe Cutting Vertical CNC Machine Automatic Flat Bed Horizontal
| Weight: | 850kg |
|---|---|
| Voltage: | 380V 50HZ |
| Power(w): | 3kw |


