All Products
Keywords [ 4 axis vmc vertical machining center ] match 210 Products.
VMC640 Mini Milling cnc vertical machining center Machines
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Weight: | 3100KG |
| Condition: | New |
8000 Rpm Vmc 855 Cnc Vertical Machining Center Servo Motor
| Model: | VMC855 |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Weight: | 8000kg |
Vmc 850 High Speed Vertical Machining Center Automatic High Precision
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 8000kg |
| Condition: | New |
5 Axis Vmc850 Cnc Vertical Machine Center High Speed
| Warranty: | 3 Years |
|---|---|
| Weight: | 4800kg |
| Dimension(l*w*h): | 3200*2800*3200mm |
Vmc1265 CNC High Speed Vertical Machining Centers 4 Axis
| Model: | VMC1265 |
|---|---|
| Spindle Speed (r/min): | 8000 |
| Spindle Taper Hole: | BT40-150 |
Cnc Milling Machine Vmc1160 CNC Vertical Machining Center With Bt40 Spindle
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Weight: | 9500 |
| Condition: | New |
5 Axis Cnc Milling Machine Manufacturer VMC1580 Vertical Machining Center
| Model: | VMC1580 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1700*800 |
| X-axis Stroke (mm): | 1500 |
Vmc1580 Cnc Vertical Machining Center Taiwan 8000rpm Spindle
| Warranty: | 3Years |
|---|---|
| Weight: | 16000kg |
| Condition: | New |
4 Axis Metal CNC VMC Lathe Machine Center VMC850 Vertical Machining Center
| Model: | VMC850 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1000*500 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 500 |
Vmc 1160 Compact 4 Axis Cnc Milling Machine / Cnc Vertical Machining Center
| Model: | VMC1160 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1200*600 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 800 |


