All Products
Keywords [ vmc850 cnc processing center ] match 235 Products.
Vmc 966 Cnc Milling Vertical Machining Center Machine High Precision
| Model: | VMC966 |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Condition: | New |
Vmc1580 Cnc Vertical Machining Center Taiwan 8000rpm Spindle
| Warranty: | 3Years |
|---|---|
| Weight: | 16000kg |
| Condition: | New |
3 Axis Vmc 855 Cnc Vertical Machine Center Multifunctional
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 8000kg |
| Condition: | New |
High Precision Large Cnc Vertical Machining Center Vmc 1160 4 Axis
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 9500 |
| Condition: | New |
Vmc1265 CNC High Speed Vertical Machining Centers 4 Axis
| Model: | VMC1265 |
|---|---|
| Spindle Speed (r/min): | 8000 |
| Spindle Taper Hole: | BT40-150 |
High Productivity Cnc Vertical Machine Center Vmc 1265
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 8000kg |
| Condition: | New |
Metal CNC Milling Mini VMC Machine Center Vmc850 4 Axis CNC Milling Machine
| Model: | VMC850 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1000*500 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 500 |
4 Axis VMC850 Vertical Industrial CNC Milling Machine Machining Center With KND Controller
| Name: | 4 Axis VMC850 CNC Machining Center Vertical Milling Machine Center With KND Controller |
|---|---|
| Number Of Axes: | 4 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |
5300kg CNC Vertical Machining Center With 500mm Z Axis Travel And 16/24-Tool Changer
| Tool Changer Capacity: | 16/24 |
|---|---|
| Machine Weight (Kg): | 5300kg |
| Max Loading Weight On Worktable: | 600kg |
CNC Control Vertical Machining Center 16/24 Tool Changer Capacity 1400 x 700mm
| T Slot (mm): | 5-18x100 |
|---|---|
| Positional Accuracy: | ±0.01mm |
| Max Loading Weight On Worktable: | 600kg |


