All Products
Keywords [ cnc vertical machining center ] match 331 Products.
Vmc1265 CNC High Speed Vertical Machining Centers 4 Axis
| Model: | VMC1265 |
|---|---|
| Spindle Speed (r/min): | 8000 |
| Spindle Taper Hole: | BT40-150 |
CNC Vmc 850 Milling Machine 3 Axis Small Vertical Machining Center
| Name: | CNC 3 Axis Metal Milling Machine VMC 850 High Quality Taiwan Vertical Machining Center |
|---|---|
| Number Of Axes: | 3 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |
CNC Control Vertical Machining Center 16/24 Tool Changer Capacity 1400 x 700mm
| T Slot (mm): | 5-18x100 |
|---|---|
| Positional Accuracy: | ±0.01mm |
| Max Loading Weight On Worktable: | 600kg |
High Speed Vertical CNC VMC Machine CNC Vertical Milling Center VMC1580
| Type: | Vertical |
|---|---|
| Number Of Axes: | 3 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |
VMC850 Small Vertical Machining Center Cnc Milling Machine 3axis
| Model: | VMC850 |
|---|---|
| Table Size (mm): | 1000*500 |
| Max. Allowable Load (Kg): | 500 |
VMC1160 Vertical Machining Center Fanuc System Vertical Cnc Milling Machine
| Weight: | 9500 |
|---|---|
| Condition: | New |
| Type: | Vertical |
3 Axis Cnc Vertical Milling Center Mini Vmc Machine VMC850S With FNK Controller
| Type: | Vertical |
|---|---|
| Number Of Axes: | 3 |
| Machining Capacity: | Medium Duty |
3 Axis Vertical VMC 650 CNC Machine Center Semi Closed Loop
| Weight: | 8000kg |
|---|---|
| Condition: | New |
| Type: | Vertical |
Vmc 966 Cnc Milling Vertical Machining Center Machine High Precision
| Model: | VMC966 |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Condition: | New |
VMC650 CNC VMC Vertical Machining Center 3 Axis 4 Axis 5 Axis
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Weight: | 4800kg |
| Condition: | New |


